Меню Закрити

Політика повернення товарів та коштів

Інтернет магазин здійснює свою діяльність відповідно до Закону України Про захист прав споживачів в редакції від 15 грудня 1993 року № 3682-XII з наступними змінами та доповненнями та Правилами продажу товарів на замовлення та за торговими або офісними приміщеннями (Затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 19.04.2007р. №103).

Виходячи з цього Ви можете повернути товар належної якості або поміняти на аналогічний товар тієї ж вартості протягом 14 днів з дня його отримання. Також Ви можете обміняти товар на інший, доплативши магазину різницю в ціні.

Обов’язкові умови повернення або обміну товару без дефектів:

Товар при отриманні був перевірений Вами в офісі перевізника або в присутності кур’єра (якщо була обрана адресна доставка); товар новий і не має слідів експлуатації; повна комплектація;

збережений товарний вигляд і споживчі властивості, в тому числі оригінальна упаковка, пломби, фабричні ярлики і стікера; наявність документів, що підтверджують покупку (копія чека, рахунки).

Як повернути / обміняти товар?

  1. Зв’яжіться з менеджером по телефону (066) 253-67-75.

І ще раз повторимо, при доставці товару поштовою службою обов’язково перевіряйте цілісність і відсутність механічних пошкоджень на товар в офісі перевізника. Претензії, не пред’явлені перевізнику і не оформлені відповідним актом, до розгляду не приймаються.